,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Перший ректор ЧДТУ відзначив 85-річчя
Середа, 29 червня 2022 10:12

Перший ректор ЧДТУ відзначив 85-річчя

    85 років виповнилося заслуженому діячу науки і техніки України, доктору технічних наук, академіку Української Національної Академії наук екологічних технологій, Академії інженерних наук України та Нью-Йоркської Академії наук, професору Валентину Бикову.

     Про це повідомляє інтернет-видання Прочерк, посилаючись на сайт ЧДТУ.    Із визначною датою науковця привітав колектив ЧДТУ.

    Ім'я Валентина Бикова закарбоване в літописі ЧІТІ–ЧДТУ, а біографія – зразок відданої, наполегливої праці заради Освіти і Науки, на благо розвитку й прогресу нашої рідної України.

    Свого часу, із 1987 по 1991 рік, Валентин Биков був директором Черкаського філіалу Київського політехнічного інституту. В 1991 році в Україні було створено два нових інститути, зокрема Черкаський інженерно-технологічний інститут, на базі філіалу Київського політехнічного інституту, першим ректором якого і був обраний Валентин Биков, що очолював його до 1998 року. Тривалий час потому Валентин Биков працював на будівельному факультеті, очолював кафедру безпеки життєдіяльності.

    Науково-педагогічна і організаторська діяльність Валентина Бикова високо оцінена державою і науковою громадськістю, а внесок у теорію й практику інженерної науки, високоякісну підготовку фахівців та розвиток наукових кадрів стали можливими завдяки державницькому мисленню, знанням високого ґатунку, таланту й творчій багатогранності непересічної особистості.

    Колектив Черкаського державного технологічного університету щирого зичить ювіляру мирного неба, козацького здоров’я, оптимізму і життєвої наснаги, довгих і щасливих літ, радості й благополуччя.

    З нагоди ювілею професор Валентин Биков отримав Вітальну адресу та Почесну Грамоту ЧДТУ  за підписом ректора Олега Григора.