Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У Черкасах майбутні дизайнери розмальовували стіни на вулиці (фото)
Середа, 28 липня 2021 10:12

У Черкасах майбутні дизайнери розмальовували стіни на вулиці (фото)

В межах співпраці з факультетом харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету студенти кафедри дизайну (освітня програма «Промисловий дизайн») факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету реалізували новий проєкт: творчий експеримент у публічному просторі.

Про це, посилаючись на пресслужбі закладу вищої освіти, пише Procherk

Дизайнери ЧДТУ запропонували кольорове рішення екстер’єру кафе «Під ліхтарем» — спеціалізованої лабораторії ФХТСО (10 корпус університету). Ескізну пропозицію розробила Марія Кліменок. Реалізовували яскраву художню ідею в життя Анна Чепурна, Іван Риндя, Данило Журавель, Анна Головчук та Ярослав Чорноконь під керівництвом викладача кафедри дизайну Олександра Шепенькова.

Street Art або вуличне мистецтво — образотворче мистецтво урбаністичного стилю. До напряму відносять графіті, трафарети, постери, мурали, скульптурні інсталяції, звукові та світло-звукові інсталяції тощо. Його завдання полягає не лише в тому, щоб продемонструвати авторський сюжет, а залучити глядача до діалогу. У роботах стріт-арт-художників ідея панує над формою: замість простого посилання «я є», в них проглядається «я так думаю».