,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Медична академія спільно з ЧДТУ розвивають кадровий потенціал Черкащини
Середа, 26 травня 2021 13:12

Медична академія спільно з ЧДТУ розвивають кадровий потенціал Черкащини

25 травня 2021 року ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та ректор Черкаської медичної академії Інна Губенко підписали договір про співпрацю з метою запровадження партнерських стосунків в освітній, науковій  та  культурно-виховній діяльності. Про це повідомляє видання ChesnoNews, посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.

Обидва провідні заклади вищої освіти Черкаської області спрямовують свою діяльність на підготовку висококваліфікованих фахівців, необхідних для розвитку регіону. Сьогодні на Черкащині користуються неабияким попитом професіонали у галузі медицини, інженерії, промисловості, про це повсякчас наголошують і жителі області, і роботодавці. 

Розвиток медичної галузі регіону назвав пріоритетним напрямком роботи обласної влади голова Черкаської ОДА  Олександр Скічко у своїй звітній пресконференції. У планах очільника області – відкриття з 1 вересня 2021 року на базі Черкаської медичної академії інтернатури за напрямками «Загальна практика сімейної медицини» та «Хірургія». 

Відтак, Черкаський державний технологічний університет та Черкаська медична докладатимуть максимум спільних зусиль для розвитку кадрового потенціалу регіону, для того щоб молодь вчилась, працювала, жила на Черкащині, для розбудови успішної країни.  

Принагідно, у межах співпраці, ректор Черкаської медичної академії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Інна Губенко та ректор Черкаського державного технологічного університету, доктор політичних наук Олег Григор вручили студентам ЧДТУ Сертифікати про успішне проходження практичного курсу з надання першої домедичної допомоги на догоспітальному етапі та базової підтримки життя, які, за ініціативи Студентської ради ЧДТУ, провели працівники Черкаської медичної академії.