,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відзначили Global Money Week
Четвер, 22 квітня 2021 15:54

У ЧДТУ відзначили Global Money Week

За ініціативи кафедри фінансів Черкаський державний технологічний університет долучився до відзначення Всесвітнього тижня грошей. У навчальному закладі це свято відзначають вперше, у світі – із 2012 року. Із 2020 року в Україні організатором тижня фінансів є Національний банк України. Повідомляє Нова Доба.

− Мета цього заходу надихнути молоде покоління більше дізнаватися про гроші, як їх заробляти, заощаджувати, вести бізнес, − розповідає Ірина Гончаренко, завідувачка кафедри фінансів, докторка наук з державного управління, професорка, член-кореспондент Академії економічних наук України. − Щодня протягом 22−28 березня студенти могли долучатися до вікторин, майстер-класів, зустрічатися із професіоналами, переглянути фільм «Гра на пониження», вебінари. Також брали участь у селфі-конкурсі, на найбільшу кількість світлин біля фінансових установ нашого міста.
 

У заходах взяли участь близько 270 здобувачів освіти. Учасники долучились до 4 вебінарів, які організував Національний банк України, флешмобу у соціальних мережах «Як ми святкуємо Global Money Week 2021?». Також узяли участь у грі «Життєвий капітал». Для зустрічей зі студентами запросили 4 представників фінансових установ, місцевого бізнесу та громадських організацій. Щоденно у навчальному закладі визначали переможців у різних номінаціях та нагороджували призами.
Найактивнішими учасниками Global Money Week в Черкаському державному технологічному університеті, які здобули найбільшу кількість сертифікатів у різних номінаціях стали: Яшний Ярослав, гр.ЕП-204, Слободніченко Нікіта, гр.БО-202, Катерина Куц, гр. ФК-181.