,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Практика студентів Черкаського державного технологічного університету
Понеділок, 15 лютого 2021 12:29

Практика студентів Черкаського державного технологічного університету

Адаптуючись до складнощів, спричинених поширенням COVID-19 в Україні та світі, працівники Черкаського НДЕКЦ МВС продовжують активно співпрацювати з вищими навчальними закладами з метою обміну науковим досвідом, проведення семінарів, круглих столів, підготовки науково-практичних робіт, а також проходження студентами практики на базі підрозділу. Про це інформує «Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України».

Відтак в період січня-лютого на базі Черкаського НДЕКЦ МВС було організовано проходження практики за освітніми програмами «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» та «Радіотехніка та робототехнічні системи» для студентів Черкаського державного технологічного університету. На жаль, з огляду на обмежувальні заходи, спрямовані на запобігання поширенню в Україні вірусу COVID-19, проходження практики відбувалось в дистанційній формі.

Маємо надію, що проведена практика стане для студентів підґрунтям для набуття високих професійних навичок та матиме вплив на вибір майбутнього місця роботи.