Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Учень Патона захистив дисертацію у Черкасах
Четвер, 11 лютого 2021 09:35

Учень Патона захистив дисертацію у Черкасах

Андрій Лукашенко захистив дисертацію доктора технічних наук у Черкасах. Він – учень українського вченого Бориса Патона і був серед останніх, кого він консультував.Про це інформує «UA:Черкаси».

Захист відбувся у Черкаському державному технологічному університеті.

Над роботою спільно працювали 15 років. Борис Патон, зі слів Андрія Лукашенка, допоміг йому не лише у науці, а й у житті:

«Він показав, як правильно жити і що потрібно робити. Своєю мудрістю і поведінкою він був гарним прикладом для наслідування. Для мене величезне щастя, що я міг з ним попрацювати».

Його роботу Борис Патон курував до березня 2020-го і залишив відгук з підписом на 9 сторінках.

«Метою його роботи є підвищення ефективності комп’ютерних систем для спеціалізованого обладнання технологічного, яке може використовуватися в промисловості, в космічній, атомній енергетиці», – розповіла вчений секретар спеціалізованої ради із захисту дисертацій Юлія Бондаренко.

Зі слів Юлії Бондаренко, ці результати можуть стати основою наукової школи в Черкасах і нові молоді науковці зможуть писати свої роботи, як продовження цієї тематики.

Відеосюжет «UA:Черкаси».