,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Звенигородська міська рада уклала угоду на співробітництво з Черкаським державним технологічним університетом
Понеділок, 16 листопада 2020 09:58

Звенигородська міська рада уклала угоду на співробітництво з Черкаським державним технологічним університетом

      Потому, як у Звенигородці вольовим рішенням було ліквідовано один з найстаріших в області сільськогосподарський технікум, що діяв, починаючи з 1920 року більше як півстоліття, звенигородчан не покидала думка про відкриття подібного типу навчального закладу. Про це інформують «Вісті Черкащини».

      В роки Незалежності тут тривалий час велися розмови про заснування приватного інституту бізнесу, проте далі розмов справа не зрушилася. І лише наприкінці 1990-х років в місті відкрили філіал Східноєвропейського університету економіки й менеджменту, котрий здійснював підготовку фахівців за економічними напрямками. Разом з тим міський голова Олександр Саєнко продовжував вишукувати можливості щодо зв’язків з відомими в Україні вишами, виходячи вже з того, що у Звенигородці налічується п’ять загальноосвітніх шкіл. І от нещодавно він та ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор підписали угоду між Звенигородською міською радою та ЧДТУ в рамках започаткованого 2017 року регіонального освітньо-інформаційно-просвітницько-патріотичного проєкту «Учись, працюй, живи на Черкащині».

      Співробітництво, насамперед, спрямоване на максимальну реалізацію та розвиток творчого і науково-дослідницького потенціалу молоді, а також розвиток економічного й культурологічного потенціалу громади.
     Окрім всього іншого, як йдеться в угоді, партнери проводитимуть спільні освітні заходи: ділові зустрічі, «круглі столи», для учнів шкіл Звенигородщини з актуальних питань технологічних, природничих та гуманітарних дисциплін. Також партнерська співпраця охоплюватиме цілу низку напрямів, зокрема стимулювання громадської та соціальної активності молоді, розвиток підприємливих ініціатив. А ще – соціально-правовий захист молоді тощо.