Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас На Масляну черкаські студенти влаштували битву вареників та млинців
Вівторок, 10 березня 2020 10:46

На Масляну черкаські студенти влаштували битву вареників та млинців

3 березня 2020 року студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету досить оригінально та креативно підійшли до святкування Масляної, організувавши битву вареників та млинців. Про це інформує «Дзвін» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.

У межах святкування студенти розробили гастрономічний тур Чигиринщиною та, на основі автентичних рецептів різних районів Черкащини, створили технологічні карти традиційних для цього свята страв.

До уваги журі були представлені вареники з прісного та здобного тіста з різноманітними начинками: сиром, вишнею, порічками, грибами, навіть з омлетом та шоколадом.

Атрибут Масляної – млинці – вразили журі своєю кольоровою гамою та оригінальністю подачі.

Під час підготовки до святкування студенти використали знання з кулінарної етнології, організації ресторанного господарства, технології продукції ресторанного господарства, спеціалізованого туризму та організації анімаційної діяльності.