Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ розіграли футзальний турнір до 60-річчя закладу
Четвер, 05 березня 2020 11:58

У ЧДТУ розіграли футзальний турнір до 60-річчя закладу

2 березня в спорткомплексі Черкаського державного технологічного університету пройшли фінальні змагання загальноуніверситетського турніру з футзалу до 60-річчя вишу. Про це інформує «Табло Черкаси» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.

Три захопливі матчі визначили переможця турніру та команди, які посіли друге та, відповідно, третє призові місця. Відтак, футбольні двобої завершилися з наступними результатами: команда факультету електронних технологій і робототехніки зіграла з факультетом інформаційних технологій і систем з результатом 3:4, а матч команд факультету економіки та управління і факультету комп’ютеризованих технологій і дизайну та факультету інформаційних технологій і систем завершився  рахунком 3:2.

Результати:

1 місце – команда факультету економіки та управління;

2 місце – команда факультету комп’ютеризованих технологій і дизайну

3 місце – команда факультету інформаційних технологій і систем.

Попри те, що команда викладачів ЧДТУ передчасно припинила боротьбу за перемогу, приз глядацьких симпатій дістався саме спортсменам цієї команди.

Ректор ЧДТУ Олег Григор привітав команди з перемогою та вручив нагороди капітанам команд.