,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студентка ЧДТУ очолила Студентську раду при Черкаській облдержадміністрації
П'ятниця, 28 лютого 2020 09:25

Студентка ЧДТУ очолила Студентську раду при Черкаській облдержадміністрації

     27 лютого у Черкаському державному технологічному університеті відбулося засідання Студентської ради при Черкаській обласній державній адміністрації та вибори нового складу представників Студентської ради при Черкаській ОДА. Про це інформує «Прочерк» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.   
   У заході взяли участь очільники студентських рад закладів вищої освіти та спеціальної освіти області та головний спеціаліст департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Ірина Бондаренко, яка  закликала студентів долучитися до актуального всеукраїнського проєкту «1 мільйон дерев за 24 години», що відбудеться 20 березня у всіх куточках України.

   Також, під час зустрічі відбулося обрання нового очільника Студентської ради при Черкаській облдержадміністрації. Головою Студентської ради при Черкаській облдержадміністрації стала студентка другого курсу факультету гуманітарних технологій спеціальності «Соціальне забезпечення», голова Студради Черкаського державного технологічного університету Юлія Загоровська.

   За результатами засідання заступником голови обласної студради обрали голова ОСС Черкаського комерційного технікуму Дарину Шаповал, а секретарем – голову ОСС Черкаського політехнічного технікуму Анастасію Процідило.

   Після виборів, активісти на чолі з новою головою Студентської ради Юлією Загоровською запланували першу робочу зустріч у ЧДТУ вже 12 березня, на якій розпочнуть активне обговорення плану роботи на 2020 рік та створять робочу групу для редакції положення про Студентське самоврядування.

  Нагадаємо, що вже п'ятий рік поспіль студенти Черкаського державного технологічного університету очолюють Студентську раду при Черкаській ОДА. У 2015–2016 роках Студентську раду при ОДА очолював студент ЧДТУ Іван Іскімжі,  у 2016–2017 роках — Альона Бойко, з листопада 2017 року Студентську раду при ОДА очолював Володимир Півненко, а з червня 2019 року — Віктор Гузенко.