,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Шполянський ліцей підписав договір про співпрацю з ЧДТУ
П'ятниця, 18 жовтня 2019 09:28

Шполянський ліцей підписав договір про співпрацю з ЧДТУ

     16 жовтня 2019 року вперше в Шполянській міській об'єднаній територіальній громаді на базі Шполянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей" проведено захід під гаслом "Учись! Живи! Працюй на Черкащині!" у формі наукового пікніка за участю викладачів Черкаського державного технологічного університету, інформують в об’єднаній громаді. Про це повідомляє "Вичерпно".

     Упродовж трьох годин у фойє НВК працювали динамічні локації, на яких презентовано всі факультети й спеціальності закладу вищої освіти: будівельний, комп'ютеризованих технологій, машинобудування та дизайну, електронних технологій і робототехніки, харчових технологій та сфери обслуговування , економіки та управління, інформаційних технологій і систем, гуманітарних технологій.

     Учні ліцею, а також старшокласники 10-11 класів закладів загальної середньої освіти громади змогли переглянути іміджеві матеріали- цікаві буклети, пізнавальні відеосюжети, брошури, безпосередньо поспілкуватися з науковцями, почути відповіді на питання щодо умов вступу, особливостей навчання. Школярі 1-9 класів долучалися до проведення дослідів та експериментів, розглядали різноманітне професійне обладнання та експонати.

     Ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та міський голова Сергій Кравченко, поспілкувавшись з педагогічним колективом, підписали Договір про співпрацю. Відповідно до укладеної угоди, у межах співпраці, спрямованої на розвиток творчого та науково-дослідницького потенціалу молоді громади, а також розвитку її економічного та культурологічного потенціалу, обидві сторони передбачають національно-патріотичне виховання дітей та молоді, розвиток підприємницьких ініціатив молоді громади.

     Партнери, не гаючи часу, запланували реалізацію укладеного договору шляхом проведення захоплюючих «Уроків ЧДТУ» у старших класах шкіл громади, адже нині в університеті навчається 38 випускників шкіл об’єднаної територіальної громади, а також працюють викладачами уродженці Шполянщини, серед них - кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Оксана Руденко (Дуженко), яка у 2003 році закінчила Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія». Розпочата співпраця доповнюватиме напрямки практично доцільної профорієнтаційної роботи закладів освіти.