,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ЧДТУ відкрив сезон наукових пікніків у гімназії № 9
Вівторок, 08 жовтня 2019 12:35

ЧДТУ відкрив сезон наукових пікніків у гімназії № 9

     Черкаський державний технологічний університет організував нестандартне знайомство з вищим навчальним закладом для учнів гімназії. Презентація виша відбулася у форматі Наукового пікніка. Кафедри університету представили свої напрацювання та презентували їх учням. До пізнавального пікніка долучилися учні від першого до одинадцятого класів гімназії, вчителі та батьки. Цікаво й корисно побувати на такому заході було всім. Про це інформує «Прочерк».    

     «Науковий пікнік ми проводимо для різних навчальних закладів. Відкриття ж цьогорічного сезону розпочали в гімназії № 9. Тут сьогодні представлено 52 спеціальності, які можна здобути в Черкаському державному технологічному університеті. Ми прагнемо, щоб діти таким чином зацікавилися та змогли обрати свій професійний напрямок. Крім того, дуже хочемо, аби черкаські діти залишалися навчатися в місті, а потім реалізовували свої таланти на благо рідних Черкас», - відзначив ректор ЧДТУ Олег Григор.

     На гостей пікніка очікувала насичена програма. На кількадесяти локаціях викладачі та студенти підготували для дітей різноманітні вікторини та конкурси, майстер-класи, презентації досягнень та сучасних розробок, інтерактивні ігри та спілкування. За правильні відповіді та активність гімназисти отримували солодощі та подарунки.

     «Співпраця гімназії з Черкаським державним технологічним університетом триває вже не один рік. Ми реалізуємо різноманітні спільні проєкти. Науковий пікнік є одним із них. Захід такого формату проходить в гімназії вже не вперше. Як показує практика, саме такий варіант допомагає нашим учням легко пізнати особливості навчання в університеті, дізнатися про спеціальності та зацікавитися певним напрямком саме для себе», - говорить директор гімназії Ірина Топчій.

     Варто відзначити, що на сьогодні у ЧДТУ навчаються 43 випускники гімназії на різних факультетах, де вивчають філологію, кібербезпеку, інженерію, маркетинг хімічні технології, дизайн та інше.