,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ по-європейськи відзначили День знань (ФОТО)
Понеділок, 02 вересня 2019 09:17

У ЧДТУ по-європейськи відзначили День знань (ФОТО)

Цієї п’ятниці, 30 серпня у Черкаському державному технологічному університеті відбулася інавгурація нового 2019/2020 навчального року. На святковій площі зібралися першокурсники зі своїми сім’ями, а також школярі, вчителі, студенти, випускники університету та жителі міста. Про це інформує «Вичерпно».

Найбільш хвилюючим моментом стало вручення інавгураційних сертифікатів першокурсникам, а також складання «Присяги Студента ЧДТУ».

- Сьогодні дуже зворушливий для мене день, оскільки я вступила до бажаного університету та ще й на бюджет. Я була щаслива, коли дізналася, що навчатимусь саме тут, — поділилася враженнями першокурсниця Вікторія.

Своїм вітальним словом налаштував присутніх на хвилю нового етапу в житті, хвилю прагнення до нових знань, досягнень, здобутків ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор:

«Сьогодні радісна подія, адже наш навчальний заклад обрала значна когорта молодих людей. Я обіцяю, що ми докладемо усіх зусиль, аби ви ніколи не пожалкували про свій вибір».

Марія Миколаївна, яка пришла підтримати свою доньку, вдячна університету за те, що пішли на зустріч багатодітній сім’ї та виділили бюджетне місце для її доньки.

- Справа в тому, що ми багатодітна родина, нас п’ятеро в сім’ї. Тому університет подав прохання до Міністерства і нам виділили безкоштовне місце для навчання доньки, — розповідає мама першокурсниці. — У ЧДТУ вже навчаються мої два сини. Усі діти хотіли потрапити саме до цього університету, адже він славиться своїми випускниками та навчальною базою.

Міський голова міста Черкаси, випускник ЧДТУ Анатолій Бондаренко привітав усіх присутніх із початком навчального року:

«Разом з вами ми будемо рухатися до того, аби зробити наше місто найкращим в Україні. Зміни вже є, це ремонт доріг, тротуарів, зокрема плануємо їх відремонтувати і біля університету. Скоро окрасою цього району стане й Площа 700-річчя. Усе це заради того, щоб студентам було комфортно навчатися та проводити своє дозвілля», — зазначив Анатолій Бондаренко.

Разом з цим, під час офіційної частини перший заступник голови Черкаської обласної адміністрації Тарас Висоцький вручив Грамоту Верховної Ради України завідувачці кафедри економічної кібернетики та маркетингу ЧДТУ, доктору економічних наук, професору Олені Коломицевій.

Зі свого боку, міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренко відзначив ректора ЧДТУ Олега Григора Медаллю «За сумлінну працю» Черкаської міської ради.