Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ЧДТУ спільно з роботодавцями запроваджує дуальну освіту
Четвер, 25 липня 2019 09:22

ЧДТУ спільно з роботодавцями запроваджує дуальну освіту

17 липня делегація від Черкаського державного технологічного університету на запрошення керівництва автомобільної компанії «Богдан Моторс» відвідала дане підприємство. Про це інформує «Вичерпно» посилаючися на прес-службу ЧДТУ.

Метою візиту стало налагодження подальшої тісної співпраці ЧДТУ з компанією в напрямку запровадження дуальної освіти. В ході зустрічі відбулось  напрацювання дорожньої карти в цьому напрямку. Директор АТ «АК Богдан Моторс» Олександр Шевель запропонував виділити на підприємстві приміщення та забезпечити його комп’ютерною технікою, яке буде навчальною аудиторією для студентів Черкаського державного технологічного університету.

Зі свого боку, ректор ЧДТУ Олег Григор пообіцяв узгодити навчальні програми спеціальностей «автомобільний транспорт» та «транспортні технології (на автомобільному транспорті)» максимально наблизивши їх до сучасних технологічних потреб автомобільної компанії «Богдан Моторс».

Учасники зустрічі оглянули промислові потужності автомобільного заводу.