,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ пройшла зустріч зі співробітниками тайванської компанії Matrix Robotics (Фото)
Вівторок, 11 червня 2019 13:30

У ЧДТУ пройшла зустріч зі співробітниками тайванської компанії Matrix Robotics (Фото)

     Минулого тижня до Черкаського державного технологічного університету завітала делегація з Тайваня, аби поділитися своїм досвідом та здобутками у галузі робототехніки. Про це повідомляє «Дзвін» посилаючися на прес-службу ЧДТУ.      

Під час зустрічі український програміст, студент NCTU Taiwan, неодноразовий переможець всеукраїнських, міжнародних та світових олімпіад з робототехніки Олексій Ткаченко разом зі своїм колегою провідним фахівцем Тайванської компанії «MATRIX Robotics» Ning Yu детально розповіли про світовий досвід навчання STEM дисциплінам, ключові складові робототехніки: асемблювання, кодування. Під час зустрічі гості звернули увагу на умови, які створено в провідному Тайванському національному технологічному університеті для того, щоб студенти вчили не лише теорію, а й щоб отримані знання можна було застосовувати на практиці. Під час презентації гостями ЧДТУ було наведено цікаві приклади про можливості застосування університетського досвіду робототехніки в світових змаганнях та продемонстровано свої винаходи і здобутки.

     – Я починав складати роботів із звичайного, всім нам знайомого, конструктору Lego. Сьогодні хочу вам довести, що роботи можуть виглядати по-різному, кожен робот відповідає за виконання тієї чи іншої конкретної задачі, – зазначив Олексій Ткаченко.

     Варто зазначити, що робототехнічний напрямок у Черкаському державному технологічному університеті сьогодні активно розвиває факультет електронних технологій і робототехніки, представники якого беруть активну участь у форумах, олімпіадах і змаганнях з робототехніки різних рівнів і посідають призові місці. Зокрема, на базі факультету електронних технологій і робототехніки минулоріч відбувся форум «Робототехніка в нашому житті», а цьогорічний «Робофест ЧДТУ-2019» зібрав представників близько тридцяти освітніх закладів області.