Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Найсильнішим шахистом серед ВУЗів області став студент ЧДТУ
Вівторок, 28 травня 2019 09:25

Найсильнішим шахистом серед ВУЗів області став студент ЧДТУ

23 травня 2019 року на базі Черкаського інституту пожежної безпеки в межах програми XVII Універсіади Черкаської області серед ВНЗ типу: інститути, університети, академії відбулися змагання з шахів. Команда Черкаського державного технологічного університету у складі Даніїла Мірошника гр. ЕПМ-018 і Олександри Котиченко гр. БО-182 посіла ІІ загальнокомандне місце. Про це повідомляє «Дзвін» посилаючися на прес-службу ЧДТУ.

В особистій першості з шахів Даніїл Мірошник здобув I місце серед ВНЗ області.

Готував команду старший викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини ЧДТУ Степан Мариненко.