Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ пройшов День кар’єри ЄС
П'ятниця, 24 травня 2019 09:33

У ЧДТУ пройшов День кар’єри ЄС

Не зважаючи на майже літню погоду День кар'єри ЄС у Черкасах зібрав сьогодні більше 400 відвідувачів та 50 роботодавців. І не дивно, оскільки крім участі в ярмарці вакансій молодь дізналася про мотивацію, самопрезентацію та працевлаштування за європейськими стандартами. Про це інформують  «European Union in Ukraine».

Менеджерка з комунікацій National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team Катерина Жданова під час презентації «Програма Еразмус+: особливості подачі документів та участі» розповіла про те, як поїхати на безкоштовне навчання в Європейський Союз. За словами Катерини, якість освіти студента залежить від самого студента, особливо, коли Ви навчаєтеся в країнах ЄС.

Зустрічайте наступний День кар'єри вже 7 червня у місті Сєверодонецьк. Будьте активними, адже досвід має значення!