,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У Черкасах відбувся науковий пікнік (відео)
Понеділок, 22 квітня 2019 15:50

У Черкасах відбувся науковий пікнік (відео)

      Науковий пікнік влаштували у Черкасах на Соборній площі студенти та викладачі Черкаського державного технологічного інституту. Про це повідомляє «Про головне».

     Як повідомляє сайт підприємства, подію відкривав унікальний музичний колектив, справжня перлина Рівненщини – «Зразковий дитячий духовий оркестр «Смига» Дубенської районної державної адміністрації» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Василя Даниловича Гайдайчука, який завітав до Черкас на запрошення Черкаського державного технологічного університету за організаційної підтримки «Ротарі клубу Черкаси».

      Під час наукового пікніка усі охочі могли поспілкуватися із з адміністрацією вишу, деканами, викладачами, співробітниками та студентами університету. Майбутні студенти та їхні батьки могли отримати вичерпну інформацію щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, напрямів та спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в ЧДТУ; дізнатися про деталі навчального процесу, молодіжні проекти та дозвілля студентів.

       Крім цього, можна було взяти участь у різноманітних конкурсах, майстер-класах, квестах та цікавих тестуваннях.

Детальніше у сюжеті телеканалу «Антена»