ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкащанка виборола «срібло» чемпіонату Європи зі стрільби з лука
Четвер, 21 березня 2019 09:51

Черкащанка виборола «срібло» чемпіонату Європи зі стрільби з лука

«Срібло» чемпіонату Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, який проходив з 26 лютого до 02 березня в турецькому місті Самсун, здобула учасниця юніорської збірної України черкащанка Єлизавета Сікало. Тут за звання кращих боролися 180 найкращих спортсменів Європи, які представляли 25 країн світу. Про це повідомляє Вичерпно із прес-служби ОДА.

Як повідомляє начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський, за найвищі нагороди чемпіонату Європи зі стрільби з лука змагалися по 3 спортсмени в команді у кожній категорії. Стрільба в приміщенні передбачає відстань у 18 метрів, улітку на відкритій місцевості дистанція досягає 70 метрів.

Єлизавета вперше брала участь у міжнародних змаганнях та змогла вибороти срібло у своїй категорії. Срібло на чемпіонаті Європи – це лише початок її стрілкової кар’єри, а основна ціль – Олімпійські Ігри.