,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ привітали з 80-річним ювілеєм науковця Валерія Сауха
Середа, 20 березня 2019 10:13

У ЧДТУ привітали з 80-річним ювілеєм науковця Валерія Сауха

     Сьогодні, 19 березня, колектив Черкаського державного технологічного університету привітав із 80-річчям шановану людину, доцента кафедри комп’ютерних наук та системного аналізу факультету інформаційних технологій і систем, ветерана праці ЧДТУ Валерія Михайловича Сауха. Про це інформує "Нова Доба" із прес-служби ЧДТУ. 
     Ректор ЧДТУ Олег Григор поздоровив ювіляра з визначною подією та урочисто вручив Валерію Михайловичу Почесну грамоту ЧДТУ за багаторічну сумлінну працю, плідну науково-дослідну діяльність і підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій та з нагоди 80-річного ювілею.
     Найщиріші побажання, вітальні адреси, букети квітів отримав цього дня ювіляр від керівництва, профспілкового комітету, колег та друзів, соратників по науковій діяльності.
     У теплих словах на адресу ювіляра підкреслювалися найкращі людські якості, наукові здобутки, його непересічні досягнення у галузі інформаційних технологій, що надихають і нинішніх студентів Черкаського державного технологічного університету на власні звершення.