Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студентка ЧДТУ здобула срібло на Чемпіонаті Європи
Вівторок, 05 березня 2019 14:07

Студентка ЧДТУ здобула срібло на Чемпіонаті Європи

Студентка Черкаського державного технологічного університету Єлизавета Сікало стала срібною призеркою Чемпіонату Європи зі стрільби з лука в приміщенні у командних змаганнях разом з львів’янками  Жанною Наумовою та Олександрою Кукурузяк. Про це повідомляє видання Інфоміст, посилаючись на прес-службу ЧДТУ.

Дівоча юніорська збірна України поступилася у фіналі своїм одноліткам, росіянкам з рахунком 0:6.  Континентальна першість Європи 2019 року зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів проходила з 27 лютого lо 2 березня  у турецькому місті Самсун. За найвищі нагороди європейського чемпіонату змагалися понад 180 кращих лучників старого світу, які представляли команди 25 країн нашого континенту.