,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкасці можуть допомогти безпритульним тваринам, купивши листівку
Четвер, 28 лютого 2019 15:04

Черкасці можуть допомогти безпритульним тваринам, купивши листівку

У Черкасах презентували благодійний проект "Котики люблять вас! Любіть котиків!", присвячений Всесвітньому дню котів. У межах проекту випущено серію листівок із пухнастиками, кошти від продажу яких підуть на лікування, харчування і пошук нового дому для безпритульних тварин. Про це інформує інтернет видання Про все.

Кошти від продажу листівок у книгарні «Буквиця» підуть на лікування, харчування та пошук дому для безпритульних котиків. Унікальний проект «Котики люблять вас! Любіть котиків!» до Всесвітнього дня котів став спільною ініціативою Черкаського обласного благодійного фонду «Життя», Черкаського державного технологічного університету та «Громадської спілки «Черкаси ІТ кластер». Презентація серії незвичайних листівок відбулася напередодні першого березня – саме у перший день весни і святкують Всесвітній день котів.

 

- Ми сподіваємось, що ці милі листівки не лише порадують когось, як приємний і оригінальний подарунок, але й допоможуть знайти дім багатьом бездомним тваринам. Чи не щодня отримуємо свідчення того, як колишні вуличні котики й собаки стають джерелом найбільшої любові й навіть гордості своїх власників. Ми хотіли акцентувати на тому, що саме тварини здатні дарувати нам безмежну любов, відданість і вірність – і тому, безумовно, заслуговують нашої любові. Ми покладаємо велику надію на те, що черкащанам сподобаються ці справді унікальні листівки – і вже запланували випуск серії нових «котиків» - космічних та у стилі «ретро», для яких уже шукаємо спонсорів, - каже президент благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька. 

Ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор зазначив, що студенти охоче долучилися до акції.

- Студенти створили кілька серій листівок, що нагадують ілюстрації до казок, які нам читала мама в дитинстві,. Згадую, як торік наші студентки знайшли у середмісті заклеєну скотчем коробку із кошенятами, що стояла просто на пекучому сонці, врятували їх і знайшли кожному дім, - зазначив ректор.

 

Листівки із симпатичними котиками можна придбати у книгарні "Буквиця" (Хрещатик-сіті, 2 поверх). Усі кошти підуть на благодійність.