,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Особливості вступу та новації навчання: у ЧДТУ відбувся День відкритих дверей (ФОТО)
Понеділок, 25 лютого 2019 15:54

Особливості вступу та новації навчання: у ЧДТУ відбувся День відкритих дверей (ФОТО)

У суботу, 23 лютого, в Черкаському технологічному університеті відбувся День відкритих дверей, на який завітало кілька сотень гостей. Майбутні студенти та їх батьки мали змогу детальніше дізнатися про університет, поспілкуватися з керівниками структурних підрозділів, отримати відповіді на питання щодо напрямів підготовки, можливостей працевлаштування за обраним фахом. Про це повідомляє інтернет-видання ВиЧЕрпно.
Спілкування відбувалося поряд із спеціально обладнаними інформаційними стендами. Крім того, представники факультетів роздавали відповідні друковані матеріали, проводили майстер-класи, воркшопи, інтелектуальні ігри, квести, презентації, демонстрували останні науково-технічні досягнення та унікальні винаходи науковців.
- У нашому університеті ми робимо великий акцент на розвиток логіки, ораторської майстерності, критичного мислення. Зараз серед роботодавців топовими вимогами є, так звані, soft skills – це гнучкі здібності, саме це ми і намагаємося формувати для подальшої реалізації студентом. Ми пояснюємо молоді можливість усвідомленого вибору, щоб вони не йшли в будь-яку спеціальність, якби тільки потрапити на бюджет, а для того, щоб вони проаналізували все і обрали те, що до душі, — розповіла доцент кафедри філософських і політичних наук Оксана Кожем’якіна.
Офіційну частину відкрив вітальним словом ректор ЧДТУ Олег Григор:
«Університет має всі передумови для підготовки висококваліфікованих фахівців. Маємо навчальну аудиторію, лабораторну базу, гідний викладацький персонал. Повірте, обравши державний технологічний університет, ви оберете успішне майбутнє!»
Кожен рік розпочинається вступна кампанія і кожен рік є певні новації, які вводить Міністерство освіти і науки, відзначив відповідальний секретар приймальної комісії університету Сергій Мильніченко .
Першою зміною є зменшення строків вступної кампанії, тобто подача заяв відбуватиметься лише 13 днів. По-друге, творчі конкурси проводитимуть до початку прийому заяв. Також цього року відновлюється програма пільгових кредитів для здобуття вищої освіти.
Крім цього, Сергій Мильніченко пояснив розрахунок коефіцієнтів та перелічив спеціальності, яким, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, надається особлива підтримка.
- У Черкаському державному технологічному університеті є 20 спеціальностей, яким надається особлива підтримка. Усього ми оголошуємо набір на 40 спеціальностей на базі повної загальної середньої освіти з 55 освітніх програм, – зауважив відповідальний секретар приймальної комісії.
На захід завітав доцент кафедри військової підготовки Сумського державного університету полковник Олег Супрун та розповів аудиторії про можливість проходження військової підготовки під час навчання в Черкаському державному технологічному університеті.
– Ми вже близько 8 років ефективно співпрацюємо з Черкаським державним технологічним університетом з підготовки офіцерів запасу і на сьогодні вже маємо біля 80 випускників кафедри військової підготовки, які успішно працевлаштовані в різних силових структурах, – зазначив під час виступу Олег Супрун.
Журналісти нашого видання поспілкувалися зі школярами, які завітали на захід:
«Я прийшла сюди, томущо мені завжди подобався та цікавив університет і я вже обрала спеціальність, на яку хочу вступати», — розповіла 11-класниця Анжела.
А от випускник Сергій на День відкритих дверей привів свою дружину та із посмішкою згадує своє навчання:
«Мені дуже подобалось у ЧДТУ навчатися, хотів би ще раз вступити. Тут дуже хороші педагоги, це приємні люди з якими можна поговорити, звернутися будь-якого моменту і вони обовязково допоможуть, підтримають, розкажуть. Сьогодні зі мною моя дружина, яка планує вступати цього року».
Самі ж студенти Черкаського державного технологічного університету запевняють, що не жалкують про свій вибір, адже поряд завжди привітні, кваліфіковані викладачі, які завжди готові допомогти.