,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ отримали шість патентів у галузі будівництва
Четвер, 31 січня 2019 09:27

Студенти ЧДТУ отримали шість патентів у галузі будівництва

       Наразі на будівельному факультеті Черкаського державного технологічного університету навчається 80 студентів-магістрів за спеціальністю 192 – «Будівництво та цивільна інженерія». Значна увага при їх підготовці, як майбутніх фахівців, у галузі будівництва приділяється науковим дослідженням.

       Повідомляє портал Діловий регіон

У зв’язку з цим, студенти вивчають ряд дисциплін наукового спрямування, пов’язаних із вирішенням різноманітних проблем у галузі, зазначають у прес-службі навчального закладу.

 

Відтак, під час вивчення курсу «Основи наукових досліджень» (викладач – доцент Микола Березань) студенти-магістри із груп МГБ-701 та МГБ-702 (Алла Царенко, Наталія Росошенко, Сінді Бондаренко, Катя Нероденко, Владислав Закорецький) за результатами практичної самостійної роботи над проблемами будівництва в складних інженерно-геологічних умовах отримали шість патентів на конструкції фундаментів та способи їх влаштування. Ідеї та конструктивні розробки юних науковців заслуговують на високу оцінку, а самі вони підтверджують своїми здобутками, що є фахівцями високого рівня.