Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас СТУДЕНТИ ЧЕРКАСЬКОГО ВИШУ ПРЕДСТАВИЛИ ПРОЕКТИ ДИЗАЙНУ ДЛЯ ПАРКУ ВІДПОЧИНКУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ (ФОТО)
Четвер, 20 грудня 2018 09:30

Комфортний і доступний для усіх. Таким має бути місце відпочинку та реабілітації для людей з інвалідністю, який у майбутньому стане частиною великої паркової зони в межах вулиць Теліги та Вергая. Саме тут розташований єдиний в Україні житловий комплекс для родин, які виховують дітей з інвалідністю. Батьки особливої молоді виступили з ініціативою облаштування парку, в якому могли б відпочивати люди з будь-якими потребами, не відчуваючи жодних незручностей. Створити дизайн парку попросили студентів-дизайнерів Черкаського державного технологічного університету. Четверо кращих робіт презентували напередодні.

Повідомляє інформаційний сайт vikka.ua