,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ аналізували національний ринок перекладацьких послуг
Вівторок, 09 жовтня 2018 10:44

У ЧДТУ аналізували національний ринок перекладацьких послуг

Цікавим заходом до Дня перекладача у Черкаському державному технологічному університеті стала лекція-презентація на тему: «Специфіка ринку перекладацьких послуг в Україні» в межах курсу «Управління перекладацькими проектами». Вона проходила під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента кафедри романо-германської філології та перекладу ЧДТУ Марини Орлової.

Повідомляє портал Діловий регіон

Під час лекції студенти-магістри спеціальності «Германські мови та літератури (переклад включно)» провели ґрунтовний аналіз стану перекладацького ринку в Україні, акцентували увагу на перекладацьких послугах у різних регіонах країни загалом та, зокрема, в черкаському регіоні, зазначили вимоги до перекладача в умовах глобального розвитку ринку перекладацьких послуг та рівень оплати праці перекладачів.

Зважаючи на вплив глобалізаційних процесів та інформатизацію суспільства шляхом поширення технологій, доповідачі зазначили особливості й труднощі роботи перекладача в сучасному суспільстві, виокремили вимоги до перекладача ХХІ століття, який, під тиском жорсткої конкуренції та впровадження нових інформаційних технологій, має бути динамічним, вимогливим, спроможним опрацьовувати великі об’єми інформації і адаптуватися до вимог сучасного ринку не втрачаючи якості роботи.

Під час лекції присутні дізналися про можливості відкриття власного перекладацького бюро в Україні, перспективи та прогнози стосовно розширення перекладацьких послуг у зв’язку з інтеграцією України до ЄС.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/u-chdtu-analizuvaly-nacionalnyy-rynok-perekladackyh-poslug


(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/u-chdtu-analizuvaly-nacionalnyy-rynok-perekladackyh-poslug