,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ взяли участь у STUD IT FEST 2018
Вівторок, 25 вересня 2018 10:42

Студенти ЧДТУ взяли участь у STUD IT FEST 2018

Студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» ЧДТУ взяли участь у STUD IT FEST 2018 у якості волонтерів. Студентки-волонтери роздавали листівки, запрошували перехожих поринути в ІТ-атмосферу, допомагали учасникам та гостям зорієнтуватися на заході, вирішували деякі організаційні питання. Про це інформує прес-служба установи.

Повідомляє Нова Доба

22 вересня вже вдруге у Черкасах відбувся захід, який об’єднав усі освітні ІТ-проекти міста.

Всі, хто вирішив пов’язати своє майбутнє з ІТ, але не знає, з чого ж почати, хто вже думає про вибір майбутньої професії, хто хоче більше знати про ІТ та прагне розвиватися, мали унікальну нагоду ознайомитися з освітніми ІТ-проектами та ініціативами від компаній міста (курси, стажування, хакатони та буткемпи). Крім цього, на заході були презентовані дослідження ІТ-ринку Черкас та діяльності Cherkasy IT Cluster, а також представлені волонтерські проекти, які допоможуть отримати додаткові знання в ІТ. Учасники події мали можливість поспілкуватися з досвідченими менторами з найуспішнішіх ІТ-компаній, лідерами в ІТ-галузі.

Відтак, студенти спеціальності «соціальне забезпечення» Черкаського державного технологічного університету скористалися чудовою можливістю поєднати корисне з приємним: і організаторам допомогли, і цінну інформацію та нові знання отримали.