,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас До ЧДТУ завітали представники ПАТ "АЗОТ"
Понеділок, 24 вересня 2018 09:45

До ЧДТУ завітали представники ПАТ "АЗОТ"

– Вже півстоліття надважливим завданням цеху залишається забезпечення хімічного виробництва електроенергією, організація та підтримка безпечного режиму роботи обладнання. Тому без спеціалістів цеху на підприємстві не проходить жодна реконструкція або капремонт.

Повідомляє портал Діловий Регіон

Сьогодні наш цех експлуатує 5 головних понижуючих підстанцій 110/6 кВ, 31 розподільчу підстанцію 6 і 10 кВ, 92 трансформаторні підстанції 6/0,4 кВ, проводить ремонти з налагоджування й випробування всіх видів енергетичного обладнання, засобів релейного захисту й автоматики, кабельних комунікацій і мереж протяжністю більше 300 км тощо, – розповів начальник цеху електропостачання Олександр Рильков. – Таким чином, можна сказати про затребуваність випускників інженерів-електриків кафедри електротехнічних систем у структурі нашого підприємства.

– Обслуговування, налагодження та ремонт новітнього обладнання, яке використовується на нашому підприємстві, вимагають застосування інших методів і підходів. Тому особливу увагу ми акцентуємо на підвищенні професійної майстерності наших працівників, – зауважив начальник навчального центру Ігор Негробов. – Спеціалісти та робітники цеху електропостачання постійно проходять навчання на базі нашого підприємства або ж у навчальних центрах України.

Загалом, зустріч проходила жваво і була цікавою для обох сторін. Представники підприємства ПАТ "АЗОТ" OSTCHEM познайомилися зі студентами ЧДТУ, які, можливо, в майбутньому прийдуть до них спочатку для проходження практики, а потім і працювати.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/do-chdtu-zavitaly-predstavnyky-pat-azot