Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ взяли участь у «Міжнародному дні чистих берегів»
Середа, 19 вересня 2018 10:07

Студенти ЧДТУ взяли участь у «Міжнародному дні чистих берегів»

Студенти-екологи ЧДТУ долучилися до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів», яка проводилася 15 вересня 2018 року за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення водних ресурсів.

Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби навчального закладу.

У межах акції студенти 3-4 курсів спеціальності «Екологія» Черкаського державного технологічного університету активно долучилися до прибирання прибережної смуги водної артерії міста Черкаси – річки Дніпро в районі вулиці Берегова.

Разом із прибиранням проводилася і роз’яснювальна робота з громадянами щодо підвищення екологічної свідомості та дбайливого ставлення до водних об’єктів.