,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Урочистості з нагоди Дня Конституції у Черкасах розпочали з вшанування пам’яті Михайла Сироти
Вівторок, 26 червня 2018 14:26

Урочистості з нагоди Дня Конституції у Черкасах розпочали з вшанування пам’яті Михайла Сироти

Напередодні Дня Конституції у Черкасах традиційно вшанували пам’ять видатного земляка – «батька» української Конституції Михайла Сироти. Очільники міста та області поклали квіти до його погруддя на площі Знань Черкаського державного технологічного університету та вручили відзнаки кращим освітянам та військовим.

Повідомляє кореспондент Про Головне

«Я пишаюся тим, що закінчував двадцяту школу Черкас – ту саму, яку за кілька років перед тим закінчив Михайло Сирота. Я радий тому, що виховувався на його прикладі –  мужності, справжнього державотворця, – згадав у своєму вітальному слові заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. – Сподіваюся, що найближчим часом ми ухвалимо рішення про присвоєння славного імені Михайла Сироти цій школі».

Очільники області та міста вручили нагороди освітянам та військовим. Зокрема, Ігор Волошин нагородив виконувача обов’язків начальника Черкаського інституту імені Героїв Чорнобиля Олександра Тищенка медаллю «За сумлінну працю», а від імені міського голови цінний подарунок іменний годинник вручив ректору ЧДТУ Олегу Григору.