Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У черкаському музеї славили “коханих і бажаних” (Фото)
Середа, 30 травня 2018 14:37

У черкаському музеї славили “коханих і бажаних” (Фото)

24 травня 2018 року у Черкаському художньому музеї відбувся захід «Жінка – берегиня свого роду, кохана та бажана», присвячений Міжнародному дню матері та Міжнародному дню захисту дітей.

Інформує інтернет-видання Дзвін

На заході виступили кандидат медичних наук, директор медичного центру «Андромеда+» Ольга Палійчук, кандидат медичних наук, спеціаліст з естетичної медицини Мирослава Новосільська (Львів), гінеколог-сексолог, засновник медичного центру «Центр планування сім’ї Тамари Луговської» Тамара Луговська (Дніпро), доктор філософських наук, завідувач кафедри філософських та політичних наук ЧДТУ Анжела Бойко.

Відбулись покази колекцій від відомих дизайнерів та майстрів Ірини Дикої, Ольги Мартинової, Тетяни Куліш, Марини Атамась.

Присутніх вразив пісенний виступ незрячої дівчинки Каріни Солод.

Організатор заходу — директор медичного центру «Андромеда+» Ольга Палійчук.