Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ТРОТУАРИ В ЧЕРКАСЬКИХ ПАРКАХ РОЗМАЛЮВАЛИ НАЙВІДОМІШИМИ ІГРАМИ НА АСФАЛЬТІ (ФОТО)
Понеділок, 14 травня 2018 11:56

На асфальті в черкаських парках намалювали найвідоміші дитячі ігри. Про це на сторінці у Facebook повідомила прес-служба КП "Дирекція парків".

Йдеться на сайті ВІККА-НОВИНИ

Працівники "Дирекції парків" разом зі студентами та викладачем кафедри дизайну Черкаський державний технологічний університет реалізовують цікавий проект. У місцевих парках та скверах вже починають з’являтися нові ігрові локації. Йдеться про усім відомі ігри на асфальті: "класики", "лабіринт" тощо.

"Поки тримаємо в секреті частину майбутніх ігрових зон, але обіцяємо, що буде яскраво та весело", − запевняють комунальники.