Четвер, 19 квітня 2018 23:56

Весняний Кубок ректора ЧДТУ-2018 з КВН

Шквал емоцій був у глядачів 19 вересня 2018 року на Весняному Кубку ректора ЧДТУ-2018 з КВН.
Були представлені 4 команди. Факультет харчових технологій та сфери обслуговування цього дня представляла команда «Не дивіться вгору» в складі: студентів І курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» - Павла Баранова, Сергія Шевченка та Євгенія Адаменка; студентки ІІ курсу спеціальності «Туризм» Світлани Попович, студентів ІІ курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Марї Деревич та Юлії Трачук; студента ІІІ курсу спеціальності «Харчові технології» Віктора Гузенка.
За результатами конкурсу переможцями стала команда «Не дивіться вгору» ФХТСО.
Номінацію «Краща акторка» Весняного Кубку ректора ЧДТУ-2018 з КВН отримала студентка ІІ курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Юлія Трачук.
Щиро вітаємо нашу команду з перемогою та бажаємо подальших підкорень вершин.

Галерея зображень