Четвер, 29 березня 2018 16:42

Молодіжні бібліосутінки

27 березня 2018 р. викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у заході молодіжні бібліосутінки, який був організований Черкаською обласною бібліотекою для юнацтва імені В.Симоненка. В рамках заходу викладачі кафедри провели лекції на теми: «Кава: від зерна до напою» та «Подорож країнами з присмаком кави». Для усіх присутніх студентка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Шпак Олександра провела майстер-клас по приготуванню кави в домашніх умовах. Наша студентка готувала каву у джезві, гейзерній кавоварці та в аероплесі. Також навчала учасників майстер-класу готувати капучіно з допомогою френч-пресу.
Доцент кафедри Бєляєва С.С. презентувала та залишила у подарунок бібліотеці авторські книги.

Галерея зображень