Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Міський семінар "Кондитерські вироби з використанням бельгійського шоколаду"
Четвер, 29 березня 2018 16:35

Міський семінар "Кондитерські вироби з використанням бельгійського шоколаду"

Вже вдруге на базі лабораторії кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету 29 березня 2018 р. за участі викладачів та студентів кафедри провідною українською фірмою "BestWayFoods" був проведений міський семінар "Кондитерські вироби з використанням бельгійського шоколаду". Студенти та викладачі мали змогу ознайомитися з асортиментом шоколадної продукції відомого бельгійського виробника "Callebaut". Технолог фірми на практиці показала методику виготовлення шоколадного декору. На семінарі також були присутні провідні кондитери міста.