Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Перший день практики студентів напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»
Понеділок, 12 лютого 2018 18:39

Перший день практики студентів напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» приніс насичені враження від м. Ужгород – на оглядовій екскурсії містом (пл. Корятовича, вул. Корзо, буд. Гізези, буд.”Білий корабль”, буд. Жупанату, Хресто-Возвиженський собор, липова алея, замок Унгвар)
У ТК “Воєводино” студенти гуляли парком графської династії Шенборнів, та ознайомились з роботою та атракціями туристичного комплексу (катання на лижах, ловля форелі, чани і т.і.тп). Практиканти ловили форель та куштували з неї страви, мали можливість купатись в сірко-водневих чанах та відчути на собі їх оздоровчий ефект.
А ввечері студенти дегустували 14 страв закарпатської кухні у корчмі «Підкова» (м. Перечин).