Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини 29 квітня 2017. Польова каша. Відкриття весняно-літнього сезону.
Неділя, 30 квітня 2017 10:18

29 квітня 2017. Польова каша. Відкриття весняно-літнього сезону.

29 квітня 2017 року викладачі та студенти Кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету брали участь в урочистому відкритті весняно-літнього сезону в парку «Сосновий бір». На прохання КП «Дирекція парків» долучились до заходу та приготували смачну польову кашу, якою пригощали жителів міста Черкаси та всіх відвідувачів парку. Порадували кулінарними дослідженнями і приготували кашу за авторським рецептом: крім основної складової – пшоняної крупи, використовувалися смажені з цибулею свіжі шампіньйони, картопля, перець солодкий. Всі отримали задоволення, посмакувавши кашею. КП «Дирекція парків» преміювала цінним подарунком.