Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ФХТСО пройшли туристичну (міжнародну) практику в Словаччині
Середа, 15 лютого 2017 23:18

В січні 2017 року студенти першого курсу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ФХТСО Черкаського державного технологічного університету  проходили практику в Словаччині.

Під час проходження практики студенти набували практичного досвіду як супроводжуючі туристичних груп та отримали можливість поглибити знання у сфері роботи туристичної компанії. Також вони ознайомились із особливостями проходження туристичними групами митного та прикордонного контролю і взяли участь у розробці та реалізації додаткових туристичних послуг для туристів. Крім того, студенти детально ознайомилися з особливостями роботи словацьких готелів, закладів харчування та торгівлі.

Самі ж практиканти підкреслюють, що це корисний досвід, який вони зможуть використовувати у майбутній професійній діяльності.