Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Студенти спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» успішно пройшли практику на підприємствах міста та області
П'ятниця, 05 лютого 2021 16:34

Студенти 4 курсу спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» успішно пройшли практику на туристичних підприємствах міста та області і в готельно-ресторанних комплексах м.Черкаси.

Студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» ознайомились з основновними напрямами діяльності готельно-ресторанного комплексу «Черкаси Палац (Апельсин)»; допомагали закладу в просуванні послуг на ринку; дослідили слабкі та сильні сторони підприємства. Студенти спеціальності «Туризм» продуктивно пройшли практику на туристичних підприємствах м. Черкаси. І навіть локдаун не став на заваді. Щоденні робочі міні зустрічі проводились за допомогою різних платформ – Google meets, Skype, Viber, Zoom, Google teams та ін. Тож студенти отримали неоціненний досвід роботи в умовах карантинних обмежень.