Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Вийшов друком 2 номер наукового журналу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «Інновації та технології в сфері послуг і харчування»
Понеділок, 28 грудня 2020 12:28

Вийшов друком 2 номер наукового журналу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «Інновації та технології в сфері послуг і харчування». До авторів випуску, окрім науково-педагогічних працівників та аспірантів кафедри, долучилися колеги з КНТЕУ, Академії праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ), Харківського державного університету харчування та торгівлі. Статті присвячені актуальним проблемам розвитку туризму, готельного господарства та харчових технологій, особлива увага приділена особливостям функціонування та перспективам галузі в сучасних умовах пандемії та карантинних обмежень.

З електронною версією можна ознайомитися на платформі «Наукова періодика України» за посиланням http://itsf.chdtu.edu.ua.