Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Вийшов друком інформаційно-публіцистичний збірник на замовлення Черкаської обласної державної адміністрації
Середа, 23 грудня 2020 23:18

Вийшов друком інформаційно-публіцистичний збірник «Еко-билини та казки Тясмину» на замовлення управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, автором-укладачем якого є к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету харчових технологій та сфери обслуговування ЧДТУ С.С. Бєляєва.

Публікація матеріалів збірника стала можливою завдяки перемозі у щорічному обласному екологічному конкурсі проектів «Україна в стилі ЕКО». Проект має на меті сприяння екологічному й культурологічному вихованню молоді завдяки отриманню інформації про краєзнавчу природну спадщину та екологічний стан річки Тясмин, необхідність раціонального використання природних водних ресурсів, сприяння облаштуванню рекреаційних територій уздовж річки Тясмин; знайомству з творчістю земляків, спрямованій на пробудження людських чеснот та захист довкілля.