Понеділок, 23 листопада 2020 09:55

Проведення занять зі стейкхолдерами

Лабораторне заняття для студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи 3-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» провів представник компанії «Новий проект» та партнер компанії «Форвард», стейкхолдер нашого університету Крижанівський Андрій Ігорович. Студенти відвідали шоурум провідних українських постачальників обладнання та інвентарю для закладів ресторанного господарства, ознайомились з асортиментом столового посуду, приборів та асортиментом скляного посуду, який використовується в закладах ресторанного господарства. Відповідно до характеристики матеріально-технічної бази підприємств, студенти ознайомились також з асортиментом інвентарю для роботи бару. Відповідно до вимог НАССР, були розглянуті особливі вимоги до інвентарю та тари, які використовуються на виробництві у підприємствах ресторанного господарства.