Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ зі стейкхолдерами поглиблює фахову підготовку студентів
Середа, 18 листопада 2020 11:11

Студенти 1-го року навчання спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» відвідали «Forest, м’ясний ресторан», який є також базою практики студентів зазначених спеціальностей, згідно з планом проведення занять з роботодавцями. Яскравим прикладом взаємодії з вітчизняними стейкхолдерами є можливість ознайомлення з прогресивними технологічними рішеннями на виробництві. Студенти мали змогу ознайомитись з особливостями обслуговування у ресторані, що якісно вирізняється з-поміж інших підприємств сучасним еко-дизайном, в якому поєднуються банкетний зал, бар, лаунж-зона. Яскравим акцентом ресторану є іспанська дров’яна піч «хоспер» для приготування м’ясних страв, яка знаходиться безпосередньо в залі, у відкритій для огляду зоні. Меню закладу було розроблено Президентом Асоціації шеф-кухарів Ігорем Брагіним і випускником Кулінарної Академії Київської асоціації шеф-кухарів Анатолієм Добровольським. Наразі співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ зі стейкхолдерами створює необхідні умови для ефективного розвитку особистості майбутнього фахівця, сприяє оволодінню студентами комплексом професійних компетенцій, які відповідають вимогам сучасного ринку праці.