Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Семінар «Культура професійного спілкування фахівців галузі гостинності»
Вівторок, 17 листопада 2020 17:11

Семінар «Культура професійного спілкування фахівців галузі гостинності»

17 листопада 2020 року викладачі та студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (група ГРС-82) кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у семінарі «Культура професійного спілкування фахівців галузі гостинності». Доповідач – Дядюра Галина Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та загального мовознавства ЧДТУ. Під час семінару розглядалося питання застосування невербальних засобів спілкування у сфері послуг. Студенти мали змогу перевірити свій рівень володіння невербальними засобами комунікації за допомогою цікавого тестування. Здобуті теоретичні знання студенти вдало застосували під час виконання практичних завдань.

Семінар «Культура професійного спілкування фахівців галузі гостинності» став одним з важливих елементів у системі неформальної освіти фахівців галузі гостинності.