Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Cемінар з культури професійного спілкування фахівців галузі гостинності
Середа, 11 листопада 2020 10:40

Cемінар з культури професійного спілкування фахівців галузі гостинності

10 листопада 2020 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (група ГРС-72) взяли участь у семінарі з культури професійного спілкування фахівців галузі гостинності. Доповідач – Сидоренко Л.М., кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та загального мовознавства ЧДТУ.

Під час семінару розглядалися питання значення якісної гуманітарної підготовки майбутнього фахівця сфери обслуговування, особливості міжкультурної комунікації, правила ділового етикету. Жваву дискусію серед науково-педагогічних працівників кафедри і здобувачів вищої освіти викликало питання особливостей формування «soft skills» у процесі вивчення мови.

Семінар «Культура професійного спілкування фахівців галузі гостинності» став одним із важливих елементів у системі неформальної освіти фахівців галузі гостинності.