Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Святкування дня гарбуза на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи
Субота, 31 жовтня 2020 12:13

Святкування дня гарбуза на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

29 жовтня 2020 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено традиційний «Гарбузфест». У цьому році задля дотримання вимог карантину студенти всіх груп спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» презентували оригінальні страви з гарбуза у лабораторії кафедри. Оцінювались оформлення столу та подача страви, складання технологічної карти, здійснювалась органолептична оцінка. Студентами були проведені історико-етнологічні дослідження виникнення і процесу приготування страв з гарбуза. Призове перше місце розділили між собою три групи: ГРС 72, ГРС 82 та збірна команда МГРС95 та МТ96. Особливо слід відзначити студентів першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа», які найкраще приготували технологічну карту і обрали страву, якої ще жодного разу не було в «меню» свята гарбуза.