Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відвідали головну виставку сектору HoReCa в Україні
Субота, 26 вересня 2020 08:05

Викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відвідали головну виставку сектору HoReCa в Україні – Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh 2020, яка проходила 23-25 вересня 2020р. в Міжнародному виставковому центрі, м. Київ.

FoReCh – кращий комунікаційний майданчик для професіоналів ринку HoReCa в Україні, загальною площею 13 000 м.кв., учасники – понад 250 компаній-лідерів галузі індустрії гостинності, можливість ознайомитися з безліччю новинок, представлених на одній виставковій площадці, а симбіоз експозицій (обладнання для ресторану та готелю, продукти для HoReCa, вендинг, барне обладнання, меблі для HoReCa, посуд, клінінгове та пральне обладнання) дозволить комплексно ознайомитись з актуальними тенденціями індустрії гостинності.