Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Святкування 5-річчя факультету харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету
П'ятниця, 18 вересня 2020 13:25

17 вересня у Черкаському державному технологічному університеті з дотриманням усіх протиепідемічних заходів відбулося святкування Дня здоров’я на факультеті харчових технологій та сфери обслуговування. Цьогорічний захід був присвячений не лише святкуванню Дня фізичної культури і спорту та прийняттю першокурсників до студентської родини, але і Дню міжнародного туризму.
              Найвизначнішою подією цього дня стало святкування п’ятиріччя факультету харчових технологій та сфери обслуговування. На факультеті здійснюється підготовка студентів за такими перспективними спеціальностями, як «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Харчові технології» та «Садівнитво та виноградарство».
          Цього дня відбулися творчі конкурси, спортивні змагання, частування кулішем, презентація страв української кухні, які студенти приготували вдома. Першокурсники не приховували захвату, оскільки в подібному заході вони брали участь вперше.
          Привітати з цим визначним ювілеєм і нагородити подяками, грамотами та цінними подарунками викладачів і студентів прийшли керівництво закладу – перший проректор Гончаров Артем Володимирович; проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко Валентин Миколайович; голова профкому ЧДТУ Загородній Василь Володимирович; начальник Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації Людмила Фіть; начальник управління економічного розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Пивак Дмитро; заступник міського голови Ігор Волошин; голова Асоціації гостинності Черкащини, директор туристичної компанії «Мандрівник» Височин Валентина.
            До привітань долучилися також стейкхолдери університету – Кольцов Олександр, заступник директора туристичної компанії «Туроператор НАМІ»; Островська Леся, голова Спілки зеленого туризму Чигиринщини, директор готельно-ресторанного комплексу «Дикий хутір»; Лавріненко Назар, директор туристичної компанії «Від краю – До краю», директор туристично-розважального комплексу «Зерноленд»; голови студентських рад минулих каденцій (і вже стейкхолдери нашого університету!) Іскімжі Іван та Гузенко Віктор.
    Стейкхолдери запропонували працевлаштуванння студентам, адже наші випускники – висококваліфіковані фахівці, спроможні на основі сформованих під час навчання знань, умінь і навичок ефективно вирішувати завдання управління діяльністю суб’єктів готельного та ресторанного господарства. Конкурентною перевагою випускників кафедр факультету є досвід роботи, здобутий під час стажувань у провідних готельних мережах світу, а саме Німеччини, ОАЕ, Словаччини, Туреччини, Болгарії.