Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Кафедра активно розвиває нові перспективні напрями подальшої роботи - спеціальність «Садівництво і виноградарство»
Середа, 15 квітня 2020 12:23

Все в природі росте і розвивається незалежно від несприятливих факторів. Незважаючи на зміну режиму роботи та перехід на дистанційну форму навчання викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи не забувають дивитися вперед та працювати на перспективу.
Запорукою здоров’я людини є правильне і раціональне харчування, яке неможливо організувати без використання в раціоні овочів і фруктів. Тому викладачі кафедри активно працюють над розробкою навчально-методичної бази для майбутніх студентів спеціальності «Садівництво і виноградарство».
Невдовзі ми зможемо з упевненістю сказати, що наші випускники повністю контролюють якість усього циклу харчування: від вирощування сировини до організації виробництва і реалізації кулінарної продукції.