Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Дні студентської науки в Черкаському державному технологічному університеті
Середа, 08 квітня 2020 15:21

Дні студентської науки в Черкаському державному технологічному університеті

Дні студентської науки (студентська науково-практична конференція) будуть проведені в період з 27 по 30 квітня 2020 року.

Засідання секцій на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи  відбудеться 28 квітня 2020 року.

Початок о 9:00 год.

Запланована робота наступних секцій:

СЕКЦІЯ 1  «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОГО ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ»

Керівники секції: д.е.н. проф. Чепурда Л.М., д.і.н. проф. Чепурда Г.М., к. філол. н., доц.  Старинець О. А., викл. Литвин Т.П.

СЕКЦІЯ 2  «ПРОБЛЕМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО СВІТОВОГО ПРОСТОРУ В ТУРИСТИЧНОМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОМУ БІЗНЕСІ»

Керівники секції: доц. Данилюк А. М., викладач Герман І. В.

СЕКЦІЯ 3 «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГАЛУЗІ ТУРИЗМУ»

Керівники секції: к. філол. н., доц. Шестель О.Г., к.і.н., доц. Фрей Л. В.

СЕКЦІЯ 4 «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА МАРКЕТИНГУ В ТУРИСТИЧНОМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОМУ БІЗНЕСІ»

Керівники секції: к.е.н. доц. Бєляєва С. С.,  к.е.н., доц. Корнілова Н.В.

СЕКЦІЯ 5 «ПЛАНУВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ В ГАЛУЗІ ТУРИЗМУ»

Керівники секції: старший викладач Гаращенко Д.В., старший викладач Куракін О. Б.,  доц. Данилюк А. М.

СЕКЦІЯ 6 «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГАЛУЗІ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОМУ БІЗНЕСІ»

Керівники секції: к.т.н., доц. Івашина Л.Л., старший викладач Бишовець Л. Г., викладач Крижанівський А.І.

За результатами Днів студентської науки будуть вручатися грамоти для нагородження студентів-переможців.